POLIN News

Tylko prawda Cię wyzwoli!

Ortodoksi w obronie Polski

W marcu 2018 r., grupa ortodoksyjnych Żydów protestowała w obronie Polski i prawdy historycznej przed naszą ambasadą w Izraelu. Przyczyną była nasilająca się fala zorganizowanych ataków na Polskę. źródło: Ortodoksi w obronie Polski 1 (źródło X – Yvonna B) 2018-03-01           Protest ten nie był pierwszym.

W marcu 2018 r., grupa ortodoksyjnych Żydów protestowała w obronie Polski i prawdy historycznej przed naszą ambasadą w Izraelu. Przyczyną była nasilająca się fala zorganizowanych ataków na Polskę.

źródło: Ortodoksi w obronie Polski 1 (źródło X - Yvonna B) 2018-03-01

          Protest ten nie był pierwszym. Od dłuższego czasu, sięgającego końca poprzedniego milenium, jesteśmy przedmiotem gry, w którą zaangażowane są przede wszystkim Stany Zjednoczone, Izrael, Niemcy a także Rosja i Wielka Brytania. Celem tych ataków jest próba przypisania nam niemieckich zbrodni i odpowiedzialności za II WŚ.

          Szczegółowo zagadnienie to omawia red. Stanisław Michalkiewicz w jednym ze swoich wykładów. Materiał wideo znajduje się tutaj. Zachęcam do obejrzenia w całości, choć wykład jest dość długi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy