POLIN News

Tylko prawda Cię wyzwoli!

Wideoprezentacje. “To się dzieje! Izrael Użyje Broni Atomowej (…)

Krzysztof “Ator” Woźniak. Dziś w swoim komentarzu do artykułu pt. “Izrael zrzuci na Strefę Gazy bombę jądrową? Szokujące słowa ministra. “Jest taka opcja” zamieszczonym w dniu wczorajszym na stronie polskieradio.pl odnoszącym się do wydarzeń na Bliskim Wschodzie, wypowiedział dwie kwestie, do których chciałbym się odnieść. Materiał, do którego odnoszę się:

Krzysztof “Ator” Woźniak. Dziś w swoim komentarzu do artykułu pt. “Izrael zrzuci na Strefę Gazy bombę jądrową? Szokujące słowa ministra. “Jest taka opcja” zamieszczonym w dniu wczorajszym na stronie polskieradio.pl odnoszącym się do wydarzeń na Bliskim Wschodzie, wypowiedział dwie kwestie, do których chciałbym się odnieść.

Materiał, do którego odnoszę się:

W 13.30 Krzysztof wypowiedział następujące słowa:

“Mówiąc krótko. (1) Nie wierzę w to, że oni chcą, tak po prostu zrzucić atomicę na terenie, który, po (2) pierwsze chcą zająć. Oni chcą aby ten teren był ich. To jest ten sam argument, dla którego (…) (3) nie wierzyłem, że Putin chciał użyć atmomicy na Ukrainy, bo (4) po prostu chce dostać te ziemie, nie chce ich skazić. (5) Izrael chce wyrzucić Palestyńczyków z ich ziemi i tą ziemię chce zabrać”.

1. “Nie wierzę w to, że oni chcą, tak po prostu zrzucić atomicę na terenie (…)

Po pierwsze, nie rozpatrywał bym tego w kwestiach wiary. Wiary tu nie potrzeba (choć “system” właśnie tak nas kształtuje). To zarówno błędne jak i potencjalnie szkodliwe a może nawet zabójcze – ten brak wiedzy. Wiedza i Wiara nie idą ze sobą w parze. Wiedza jest często zaprzeczeniem Wiary. Można by również powiedzieć, że Wiara jest dla leniwych. Leniwych, czyli takich, którzy swój światopogląd opierają właśnie na Wierze, np. na Wierze, np. na Wierze w tzw. “autorytety” w , wystarczy osadzić to, to po drugie, osadzić w kontekście pozostałych treści znajdujących się na tej stronie. Przyznam, że mnie się do idealnie zgrywa, tyle, że należy spojrzeć na to z innej perspektywy. Co wiemy? Wiemy, że mamy do czynienia z ludźmi bezwzględnymi, którzy mają dostęp do broni atomowej. Wiemy, że nawet nie tyle, że nie zależy im na światowej opinii, co wręcz robią wiele, by nastawić przeciwko sobie wszystkich (oprócz USA). Słyszymy wprost artykułowane groźby eksterminacji narodu Palestyńskiego … pytanie brzmi:

Kto wytrzyma bezczynnie i jak długo, patrząc na cierpienie Palestyńczyków i okrucieństwo Izraelczyków wobec cywilów i dzieci?

Odpowiedź, na tak postawione pytanie jest dla mnie oczywista. Prędzej czy później ktoś będzie starał się powstrzymać Izrael … tyle, że o to właśnie chodzi! Dokładnie, chodzi o eskalację, jak największą – w tamtym rejonie, włącznie ze zrzuceniem bomby jądrowej, nawet gdyby mieli zginąć obywatele własnego państwa. Szokujące? Dla bezwzględnych osobników wywodzących się z Chazarii, którzy ponad 1000 lat temu podszyli się pod Żydów, jest to doskonała okazja do zrealizowania co najmniej kilku celów, kilku “wielkich” celów.

Wiadomo, najwyższym priorytetem dla Syjonistów (Globalistów) jest depopulacja ludności świata. Oficjalnie mówią o 1 miliardzie, który ma pozostać, ale są przesłanki, które wskazują na to, że być może nawet wszystkich Ziemian chcą eksterminować. Osobiście skłaniał bym się ku stwierdzeniu, że jest możliwe, iż Syjoniści (Globaliści) zamierzają doprowadzić do całkowitej eksterminacji ludzi na planecie.

Możliwości są trzy. Plan mogą zrealizować w 100%. Mogą wykonać go w jakiejś części (np. w rejonie Bliskiego Wschodu), mogą też tylko grać na naszym strachu i broń jądrowa nie zostanie użyta. Z całą pewnością jednak muszą liczyć się z takim rozwojem wydarzeń i na 100% zabezpieczenie własnego bezpieczeństwa jest dla nich priorytetem, choćby jedynie czasowo, np. we wcześniej przygotowanych bunkrach. Elity (z obsługą) przeczekają sobie. Autor materiału, do którego się odnoszę powinien “mieć z tyłu głowy” pamięć o materiałach, które sam stworzył. Mam tu na myśli chociażby materiał:

lub ten:

Powiecie, że ten był w “zielonej poświecie”?! Ok, dobra, ale może mógłby “mieć w pamięci” inny swój materiał:


2. “po pierwsze chcą zająć. Oni chcą aby ten teren był ich”

Przecież jedno z drugim wcale się nie wyklucza. Wręcz przeciwnie. W tej chwili mamy sytuację, gdy Syjoniści (Globaliści) twierdzą, że ludzkość należy zdepopulować. W najgorszym dla nas przypadku nikt nie przeżyje. Czy to promieniowania – jeśli byłoby ono zabójcze wszędzie; czy to jakiś czynników biologicznych typu wirusy. Oni jednak o siebie i o swoją wygodę z całą pewnością zadbali (schrony i obsługa). Po iluś tam latach wyjdą sobie i będą mieli całą planetę dla siebie. Są właścicielami wszystkich korporacji, posiadają wszystkie patenty oraz przede wszystkim wiedzę daleko wykraczającą poza naszą; tak daleko, że nie wszyscy potrafimy sobie to wyobrazić, więc; co za problem?
W nieco mniej radykalnym przypadku, znajdą się ludzie, którzy przeżyją. Co wtedy? Ludzkość, być może cała, być może w jakiejś części zostanie cofnięta w rozwoju. Im więcej zniszczeń, tym większa depopulacja, tym większy zasięg cofnięcia ludzkości. Wtedy Syjoniści (Globaliści) będą mieli więcej poddanych. Mało tego, z atrybutami wymienionymi przed chwilą, taka sytuacja może być dla nich wartościowa. Jak się dłużej zastanowić, to dojdziemy do wniosku, że wtedy obecni Syjoniści (Globaliści), staliby się “bogami”, dla tych, którzy przeżyją. Ci będą w mniejszym lub większym stopniu uzależnieni od nowych bogów. A jeśli dodamy do tego fakt, że obecnym Syjonistą (Globaliści) może nie zależeć już na większej kumulacji swoich fortun, gdyż już od dawna są tak silni, że cały świat potrafią zatrzymać? Jak dla mnie brzmi to jak spełnienie mokrych marzeń psychopatów, którymi oni z pewnością są. Czego chcieć więcej?
Nie bez znaczenia są tu złoża naturalne, w które obfity jest Bliski Wschód. Spokojnie jednak, tu również mamy sytuację win-win. Złoża się nie zmarnują, w najgorszym wypadku poczekają na następną cywilizację, dla której obecni Syjoniści (Globaliści) będą nowymi bogami.
Ktoś powie, że to niemożliwe! Zapytam; czyżby? Czy jesteś pewien, że przed naszą cywilizacją nie było żadnej innej? Jeśli tak, jesteś pewien, to czy mogę wskazać Ci argumenty, które mogą wpłynąć na zmianę Twojego zdania, czy to w ogóle możliwe?

3. “nie wierzyłem, że Putin chciał użyć atmomicy na Ukrainy, bo po prostu chce dostać te ziemie, nie chce ich skazić

Powtórzę ponownie, Putin w tym siedzi a tereny, które zabezpieczył są bezpieczne. Grzecznie zabezpieczył je dla Syjonistów (Globaliści), którzy, jak wykazywałem w innych wpisach, niemalże w całości, a wkrótce być może w 100% są pochodzenia “Chazarskiego“.

4. “Izrael chce wyrzucić Palestyńczyków z ich ziemi i tą ziemię chce zabrać”

Na to wygląda, choć moim zdaniem tak nie jest a sprawa jest bardziej skomplikowana. Żydzi i Muzułmanie – świadomie, celowo i planowo, przez wieki byli kształtowani w nienawiści do siebie (w innych rejonach świata mamy do czynienia dokładnie z identycznym mechanizmem, ale dopasowanym do lokalnych uwarunkowań). Ci, którzy są odpowiedzialni za to, a są to tzw. Syjoniści (Globaliści), mają swoje, bardzo konkretne cele, o których wspominam wyżej. Dzięki majątkom, których “dorobili się” kosztem większości ludzi, od dawna mogą sobie pozwolić na zakup wszystkiego, również ludzi. Nie istotne jest w tej chwili czy polityków sobie kupili czy wyhodowali, ważne, że mają swoje marionetki, które ustawili w newralgicznych miejscach. Prawie zawsze są to stanowiska decyzyjne, z reguły w krajach tzw. “Zachodu”. I to właśnie te marionetki, które zostały ustawione w wielu krajach na świecie, odpowiedzialne są za szczucie jednych na drugich.

Odbiegnę nieco od głównego wątku. “Teorią spiskową” nazywany jest fakt utworzenia Stanów Zjednoczonych przez tajne stowarzyszenia, gdzie od samego początku “kapitał” był w uprzywilejowanej pozycji. Stare plany uległy znacznemu przyspieszeniu po tym gdy, 23 grudnia 1913 roku, żydowscy, już wtedy amerykańscy bankierzy (Syjoniści (Globaliści)), przekupili amerykańskich polityków i dzięki nim przeforsowali utworzenie FED. Tym samym rząd Stanów Zjednoczonych oddał prawo do tworzenia i emisji pieniądza w prywatne ręce. Więcej o tym kluczowym dla zrozumienia tematu zagadnieniu wspominam Globaliści). Od tego czasu mieliśmy już dwie wojny światowe, gdzie pierwsza z nich obliczona była na odebranie władzy królom oraz carowi w Rosji i danie jej w ręce nieświadomych ludzi, by ci, jako ogół społeczeństwa decydowali, niby sami o sobie. Przy okazji pozostawiając olbrzymie napięcia w Europie, które miały być przyczynkiem do drugiej ze światowych wojen. Celem tej drugiej, było utworzenie syjonistycznego tworu, zwanego dziś państwem Izrael. Zbliżająca się III z wojen obliczona jest na wzajemne unicestwienie się Żydów i Muzułmanów! I co widzimy na Bliskim Wschodzie? Do czego to zmierza? Więcej “teorii spiskowej” 3 wojen światowych przeczytacie Państwo na łamach mainstreamowego portalu “Onet” w artykule z 2020 roku. Ci którzy myślą, że w aktualnych wydarzeniach jest jakakolwiek doza przypadkowości … no cóż. Wszyscy możemy przez takie podejście zginąć.
Koniecznie należy zaznaczyć, że od utworzenia FED w 1913 roku, a w szczególności od zakończenia II WŚ i traktatu z “Breton Woods“, który to wyniósł – formalnie amerykańską walutę – dolara, do rangi waluty światowej, która z czasem zdominowała cały świat, Stany Zjednoczone stały się narzędziem Syjonistów (Globaliści). Światowy “gołąbek pokoju” (czytaj Stany Zjednoczone) niósł demokrację, do wielu krajów na całym świecie. Dlaczego tak im na tym zależało, wyjaśnię w jednym z najbliższych wpisów. W tym miejscu wspomnę jedynie, że demokracja w stylu amerykańskim jest fikcją. Demokracja, czyli rządy większości nad mniejszością, znaczy to tyle, że owszem, społeczeństwa podejmują decyzje w głosowaniach, ale … czy Ty, Drogi Czytelniku, widziałeś kiedyś jakąkolwiek grupę osób, w której to większość jest świadoma? Ludzi zagoniono do pracy, by się zanadto nie interesowali ważnymi sprawami. Stworzona dla nich media, naszykowano dziennikarzy i ekspertów po to, by nieświadomym i zapracowanym ludziom, dosłownie podsunąć wszystkie informacje pod nos, by przypadkiem sami nie zaczęli poszukiwać prawdy.

Jeśli ktoś w dalszym ciągu nie jest przekonany i “nie wierzy” w rzeczy, o których piszę to polecę zapoznać się z serią wpisów na naszym profilu na portalu “Facebook” datowanych na okres pomiędzy początkiem lipca a końcem sierpnia tego roku. Wskazałem w nich wiele powiązań kapitalistów (Syjonistów, Globalistów, Chazarów) okupujących Stany Zjednoczone, z finansowaniem zarówno komunizmu jak i faszyzmu, który doprowadził do zagłady Żydów, ale o tym, w innych artykułach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnowsze wpisy