POLIN News

Tylko prawda Cię wyzwoli!

Szanowny Czytelniku

     Witam Cię na stronie POLIN News. Stronie, która jest jeszcze w budowie, ale z uwagi na wydarzenia, które dzieją się na świecie, ich dynamikę oraz przede wszystkim zagrożenia, które niosą, publikuję jednocześnie pierwsze wpisy. Dołożę starań, by w możliwie jak najbardziej przyswajalnej dla Ciebie formie, przedstawić Ci jak największą ilość, jak najbardziej precyzyjnych informacji, które bezpośrednio wpływają na Twoje życie.

     Znajdziesz tu wiele treści alternatywnych nie tylko do mainstreamu, ale alternatywnych dla tzw. alternatywy. Slogan: “Tylko prawda Cię wyzwoli!” jest naczelną zasadą tutaj panującą. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy będą w stanie przetworzyć te treści, gdyż od urodzenia byli programowani przez system. Dla tych, którzy spróbują, mam kilka wskazówek, swego rodzaju wprowadzenie. Wszystkie “normy”, które Ci wpojono od urodzenia; normy kulturowe, społeczne, cywilizacyjne oraz przede wszystkim religijne, to nigdy nie było prawdziwe! W najlepszym wypadku były to pół-prawdy, często zafałszowane i zakłamane. Wszystko po to, by trzymać Cię w niewiedzyCzytając i oglądając publikowane tu treści, pamiętaj, a jeśli nie byłeś świadom, to uświadom sobie, że jest jedna, podstawowa prawda; jesteś przede wszystkim człowiekiem! Nie ograniczaj się do bycia lekarzem, robotnikiem, biznesmenem, policjantem czy kimkolwiek innym. Jakkolwiek inaczej sam się określisz niż człowiekiem, automatycznie sam nakładasz na siebie ograniczenia. Im więcej określeń sam na siebie wymyślisz, tym więcej norm, zakazów, nakazów sam na siebie zakładasz. Tyle, że “system” dokładnie tego od Ciebie chce, oczekuje tego. Dzięki temu jesteś całkowicie przewidywalny oraz sterowalny. Zastanów się dobrze czy “Twoje myśli” są na pewno Twoje. Czy może jest tak, że świadomie ukształtowano Cię tak, byś, nawet w myślach, nie potrafił wyjść poza … po prostu poza! Ile jest kwestii, których nie rozumiesz? Ile wpojono Ci gotowych rozwiązań, które stosujesz w praktyce, ale jakoś to nie działa … jak często odczuwasz brak równowagi, jakieś napięcie; czujesz, że może jakbyś zrobił coś lepiej, inaczej, albo nie zrobił, to może wtedy byłoby lepiej? Przykro mi, nie bardzo, ale wiedz, że przyczyny takiego stanu rzeczy prawie w ogóle nie są zależne od Ciebie. Od kogo zatem …?

      Wszystkie normy, które wpajano Ci i w dalszym ciągu się wpaja, które – czujesz, że nie są zgodne z Twoimi naturalnymi potrzebami czy zainteresowaniami, miały pewien, bardzo konkretny cel i czas, by je wykorzystać. Dziś, w czasach największej próby dla ludzkości, sprzedajni politycy czy inne kreatury, będą Ci wmawiać pewne rzeczy. Więcej, zostałeś ukształtowany w taki a nie inny sposób, by w czasie największej próby, OCZEKIWAĆ od Ciebie określonych reakcji. W tym miejscu jedynie dotknę ten wątek, więcej znajdziesz w innych wpisach. Sprzedajni politycy, od dekad podsycali pewne antagonizmy; celowo utrzymywane było pewnego rodzaju napięcie, brak harmonii. Wszystko po to, by właśnie w tym czasie wyzwolić je wszystkie. Żydzi mają nienawidzić Muzułmanów i odwrotnie; Polacy mają nienawidzić Niemiec i Rosji a także Ukraińców i odwrotnie. W naszym przypadku – gdy zdrajcy z PiS-u dostali władzę od służb izraelsko-amerykańskich, zaczęto promować fałszywie pojęty patriotyzm i szczuć nas na złą Rosję i Niemcy. Chyba nie masz już wątpliwości, że Ci co stoją na narodu czele, prą do wojny. Wkrótce ich oczekiwania będą wyrażane wprost. Jesteś Polakiem to idź i walcz (i giń) za kraj. Celem jest eksterminacja tak wielu jak się da, może nawet wszystkich. Poprzez wprowadzenie odpowiednich przepisów prawnych, zadbano, by nawet kobiety w nadchodzącej wojnie zginęły. Gdy już się zacznie, to kraj będą mogły opuścić jedynie kobiety, które mają dziecko poniżej lat 8. Reszta ma zginąć!

      Strona, na której jesteś została utworzona, byśmy wspólnie poszukali prawdy, jakakolwiek ona by nie była. Z moich wieloletnich obserwacji i dociekania prawdy na własną rękę wyraźnie wynika, że istnieje na świecie pewna grupa osób, które dzięki pieniądzom wyciągniętym od nas realizują konsekwentnie realizują swoje własne cele. Do ich realizacji zostali pozyskani również politycy. Niektórzy z nich zostali wprost kupieni, ale wielu z nich było wręcz hodowanych, właśnie na obecne czasy. U nas w kraju przykładem osoby, którą wyhodowano jest Mateusz „Pinokio” Morawiecki, który swoją karierę zawodową rozpoczął od zasiadania w zarządzie banku należącego do jednej z największych grup bankowych na świecie. Szybko został też jej prezesem. Wielomilionowe zarobki, działka od kościoła czy inne geszefty, za które nie został pociągnięty do odpowiedzialności należy traktować jako zapłatę za to co ten osobnik robi obecnie z Polską i narodem. Nie jesteśmy tu jednak wyjątkiem. Francja ma swojego Macrona, Kanada ma Trudou, Rosja ma Putina – oni wszyscy, wiele lat temu zostali zwerbowani przez grupę, o której piszę. Wszystkie kłamstwa, manipulacje i inne wypaczenia, obliczone były właśnie na te czasy.

            Dziś, po latach obserwacji mogę z całą pewnością stwierdzić, że świat, zwłaszcza historia a także osobowość człowieka, przez wieki zostały tak dalece wypaczone, że przeciętnemu człowiekowi skala tych kłamstw najprawdopodobniej nawet do głowy nie przyjdzie. Więcej, na podstawie własnych obserwacji, zwłaszcza od 2020 roku, gdy wszystko się zaczęło, ze smutkiem muszę przyznać, że system, który ma swoich właścicieli, celowo ukształtował Cię w taki sposób. Systemowi nie zależy na Twoim rozwoju, czy to materialnym czy wewnętrznym lub/i duchowym. Właściciele systemu dotychczas potrzebował ludzi (konsumentów) do tego, by zbić swoje niewyobrażalnie wielkie fortuny, za które kupują wszystko i wszystkich. Dotarliśmy jednak do momentu, w którym człowiek, nie tyle staje się nie potrzebny, zbędny co wręcz zaczyna być postrzegany jako szkodnik na planecie, którego należy się pozbyć. Promocja wszystkiego co destrukcyjne wpływa na ludzkość była jednym z frontów walki z ludźmi. Gdy efekty propagandy okazały się niewystarczające, sięgnięto po środki biologiczne. Te jednak również nie przyniosły pożądanego efektu, więc planowana jest wojna, w tym wojna atomowa.

            Myślisz, że którekolwiek z wydarzeń, którymi karmią nas media są przypadkowe? Pozwól spróbować mi przekonać Ciebie, że jest dokładnie odwrotnie. Widzę tylko jedną, jedyną szansę dla ludzkości. Wszyscy musimy wyjść „poza” tego, czego od nas się oczekuje. Z perspektywy zarządców świata, dotychczas wszystko idzie z planem. Żydzi i Muzułmanie wybiją się nawzajem. Chrześcijanie, którym przez lata wmawiano, że Żydzi są naszymi starszymi „braćmi w wierze”, mają również zginąć … bo przecież … nie zostawisz „braci w wierze” w potrzebie. To takie oczywiste! Jeśli nie wyjdziesz poza schematy, w które Cię od dnia narodzin wtłaczano, nie tylko Ty, ale również wszyscy, na których Ci zależy, w ogóle wszyscy, nie będą mieli żadnych perspektyw na przyszłość. Przyszłości po prostu nie będzie.

     Jesteś przede wszystkim człowiekiem! Roman Dmowski powiedział: “Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka”. Tylko po co się ograniczać? Moja propozycja dla Ciebie, będzie parafrazą tych słów:

     “Jestem człowiekiem, więc mam ludzkie obowiązki: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka”

     Mam nadzieję na Twoją interakcję; opinie i komentarze, choć byś nawet miał całkowicie inne zdanie i pamiętaj:

   „Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie.”

Zbigniew Herbert